Понеділок
19.11.2018
07:52
Каталог файлів
Мої файли [18]
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сайт Вадима Щорса

Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Тиждень соціальної підтримки А.Полударова, В.Щорс
[ Викачати з сервера (401.7 Kb) ] 28.10.2013, 20:32

Вступ


Гуманістичне виховання, нові підходи до морального становлення особистості учня є головними завданнями сучасної школи. Встановлюється система заходів гуманістичного виховання, спрямована передусім на формування духовності особистості, на виховання учня як патріота своєї держави, громадянина, професіонала.

Основною метою діяльності соціального педагога є соціально-педагогічний   супровід дитини, просвітницька робота з педагогічним колективом для налагодження широкої конструктивної співпраці у педагогічному колективі; отримання педагогами знань з соціології, психології, дефектології; орієнтування діяльності на гуманістичні принципи.

Найефективнішими формами роботи є індивідуальні консультації (у разі запиту з боку самого педагога), психолого-педагогічні консиліуми з чітким розподілом функцій і обов’язків усередині групи учасників і загальною відповідальністю за реалізацію прийнятих рішень, а також проведення соціально-педагогічних тренінгів.

Даний матеріал можуть використовувати у навчально-виховній роботі соціальні педагоги, практичні психологи, учителі-предметники, класні керівники, вихователі, студенти.


Продовження розміщення матеріалів шукайте на блозі працівників соціально-психологічної служби Вінницького технічного ліцею за ссилкою http://social-vtl.blogspot.com/

Категорія: Мої файли | Додав: Вадим | Теги: соціальний педагог, тиждень соціальної підтримки
Переглядів: 503 | Завантажень: 93 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: